Duben 2015

So we obey the rules

23. dubna 2015 v 15:30 | Ness |  Stížnost
Vlastně. K tomuhle videu už není, co dodat. Jenom jednu věc... že je to sakramentská pravda. Je to smutné, popuzující, k naštvání, ale nikdo s tím nedokáže nic udělat. Protože si myslíme, že jedinci nic nezmůžou. Opravdu?... Jestli si tohle myslí každý, tak už to není jen záležitost jedinců... nebo je?... Každý nad tím jenom mávne rukou. A dál se chováme jako krysy v laboratořích, dál se chováme jako palivo, ale pořád nevíme, co s tím dělat.

Vidím nějaké lidi, co bojují proti společnosti. Většinou jsou to ti, které odsoudíme, jak jsou divní. Demonstranti, vegetariáni, vegani... a všechno podobné má co dočinění i s tímhle. Oni ještě pořád existujou. Vmísení kolem nás. Vidíme je?... Kdyby stáli všichni u sebe, tak je i uslyšíme. Až jich bude víc... tak to tu bude vypadat jinak. Třeba se jednou něco změní. Ale to je spíš zbožné přání. Spíš ne.Perfekcionalistický absurdistán

22. dubna 2015 v 22:29 | Ness |  Stížnost
Tak jo, dneska to bude chtít asi cenzuru. Momentálně bych měla mít v ruce spíš sešit z chemie a drtit se na test, ale víte co?... Je mi to totálně u p*dele. Nad hlavou mi totiž visí jedna dost otravná otázka. Kdy už mě sakra všichni necháte bejt?... Abych vás zasvětila, o co právě teďka jde, tak jsem na Vánoce přibrala pár kilo a od té doby se s tím jídlem nějak nemůžu zasavit. Do lednice jedu jak vlak přes mince na kolejích.

Nejsem hubená, nejsem tlustá. (O tom druhém už nejsem zdaleka tak přesvědčená, jako jsem bývala.) Horní část těla mám hubenou, zato zadek a stehna - to je docela hukot. No a co? Jsem snad sama? Vždycky jsem byla trošku víc při těle. Tak proč najednou teď, během měsíce kolem mě chodí lidi se zvědavym výrazem a ptají se mě, jestli jsem náhodou nepřibrala. LIDI! JO! Já jsem si toho taky všimla, mam totiž doma zrcadlo! Rodiče, kamarádi a i ti, které bych za kamarády moc neoznačovala. Ptám se vás. Opravdu je pro vás tohle tak důležitý?