Únor 2017

Zdraví

26. února 2017 v 14:39 | Ness |  Zpověď
Chvíli jsem přemýšlela, do které rubriky tento článek vložím... nakonec je to vlastně úplně jedno. Chci se s vámi jen podělit o něco důležitého. Věc, co není důležitá jen pro mě ale i pro všechny ostatní. Denně člověk řeší malichernosti. Každou blbost... a řešila jsem je i já, stejně jako zbytek populace... až do minulého roku, kdy jsem začala mít zdravotní potíže.

To bude dobrý, řekla jsem si... jenže je druhý měsíc dalšího roku a já se potíží nemohu zbavit. Teď nemyslím prakticky na nic jiného, než na moje pochroumané zdraví a chronické problémy... Ne že bych se chtěla nějak litovat. Jsem bledá jak stěna a každý den mám maximálně tak sílu na odpolední spánek.

Nemohu to sice srovnávat s nemocemi typu rakovina a tak podobně...VŮBEC... to ani nechci, upřímně... obdiv těm silným lidem, co se dokážou usmívat i přes obrovské bolesti a snahu být silní. Jenže i tak musím pořád řešit dokola to samé a být u doktorů pečená vářená.

Mám lásku, která mě podporuje ve všech směrech a drží mě nad vodou... Vím, že se musím a chci těšit na to, až zase budu zdravá se silnou imunitou... a že bude venku svítit slunce a já zase budu moct protančit celou noc. O tanec jsem přišla postupně se slábnutím... zaspávat tréninky a být neustále nemocná prostě v závodní taneční skupině tak úplně nejde.

Vlastně jsem vděčná, že tahle nemoc není tak úplně vážná, jen se musí vědět, jak se toho zbavit. Vlastně nezáleží teď na tom, co to je... ale aby si to moji čtenáři (snad nějací ještě jsou) uvědomili. Jestli jste zdraví, tak se smějte. Jste trochu při těle, ale zdraví vám slouží? Tak se smějte a milujte se. Buďte vděční tomu, co máte. Protože já, až se uzdravím... už nikdy tohle na lehkou váhu brát nebudu... nic není důležitější, než vaše zdraví... a samozřejmě láska, která vás naplňuje sluncem, když je vám nejhůř... Jsou určité situace v životě, jež vás přimějí naučit se rozlišit podstatné věci od těch nepodstatných.


Protože když nejde o život, jde o h*vno.

Výsledek obrázku pro zdraví